Hakkımızda

TEAM CONSULTING Ltd., yaklaşık 40 yıllık deneyimin birikimleri üzerine kurulmuş, iş hayatının etik değerler çerçevesinde ve profesyonel çalışma ortamı sağlanarak sürdürülmesi gerektiği anlayışı ile yola çıkmış, genç, vizyoner ve stratejik bir Danışmanlık Şirketidir.
https://teamdanismanlik.com/wp-content/uploads/2023/10/HEADER-1-PARAGRAF-1-min-scaled.jpg

TEAM CONSULTING Ltd., yaklaşık 40 yıllık deneyimin birikimleri üzerine kurulmuş, iş hayatının etik değerler çerçevesinde ve profesyonel çalışma ortamı sağlanarak sürdürülmesi gerektiği anlayışı ile yola çıkmış, genç, vizyoner ve stratejik bir Danışmanlık Şirketidir.

Sektör ve Bölge – Ülke ayırımı yapmaksızın tüm ticari ve sanayi kuruluşlarına global ölçekte hizmet veren Team Consulting Ltd., gerek gördüğü takdirde resmi kurumlar, 3. şahıs danışmanlık şirketleri, bağımsız danışmanlar vb. kişi ve kuruluşlar ile işbirliği yapar, danışmanlığını üstlendiği projeyi çözüm ortakları ile birlikte en verimli şekilde sürdürür ve sonuca ulaştırır.

https://teamdanismanlik.com/wp-content/uploads/2023/10/HEADER-1-PARAGRAF-2-min-scaled.jpg

TEAM CONSULTING, Yatırım ve İş Yönetimi açısından sürdürülebilir ve kalıcı performansın sağlanması için aşağıda belirtilen temel kriter ve uygulamaların vazgeçilmez olduğuna inanır:

  • Yatırımın doğru zamanda, doğru yerde ve stratejik-profesyonel bir şekilde projelendirilerek yapılması,
  • Doğru ekip ile yola çıkılması, İnsan Kaynaklarının en önemli yatırım olduğu prensibinin unutulmaması,
  • Optimum şekilde ve ihtiyaçlar doğru belirlenerek yapılandırılmış ERP sistemi uygulaması, iş akış şemaları, yetki ve sorumlulukların doğru ve net bir şekilde belirlenmiş olması,
  • Finans kaynaklarının verimli ve ihtiyaçlar en doğru şekilde belirlenmiş olarak kullanılıyor olması,
  • Üretim ve AR&GE – Kalite Kontrol birimlerinin işbirliği içinde, yenilikçi anlayış ve azami performans kriterlerine bağlı olarak çalışması,
  • Satın alma, İç & Dış Operasyon ve Lojistik birimlerinin en iyi şekilde organize edilerek tedarik zincirinin ve sevkiyatların optimum performans ile sürdürülmesi, stok yönetiminin doğru yapılması,
  • Pazarlama ve Satış faaliyetlerinin “belirlenen sınırlar içerisinde” bağımsız, esnek ve dijitalleşme olanaklarından en üst seviyede faydalanılarak gerçekleştirilmesi,
  • Belli dönemlerde güncellenmek üzere yıllık bütçe disiplini dahilinde çalışılması.
https://teamdanismanlik.com/wp-content/uploads/2023/10/HEADER-1-PARAGRAF-3-min-scaled.jpg

TEAM CONSULTING, Şirket Satın Alımlarının veya Şirket Birleşmelerinin – Ortaklıkların profesyonel ve stratejik olarak projelendirilmesi ve gerçekleştirilmesi koşulu ile çok yüksek bir sinerji getireceği düşüncesindedir.

Günümüz lokal ve global iş koşulları çerçevesinde, sağlıklı büyümek isteyen şirketler için bu süreç her geçen gün daha da uzamaktadır. Şirket satın alımları, birleşmeler veya finansal-stratejik ortaklık çözümleri özellikle son yıllarda bu ve benzeri sebeplerden dolayı çok daha sık olarak gerçekleşmeye başlamıştır.

TEAM CONSULTING, yabancı sermayenin Türkiye’de şirket satın alma veya birleşme – ortaklık olanaklarını değerlendirmesinin yanı sıra, yerli sermayenin de yurt dışında aynı olanakları daha fazla değerlendirmesi ve global platformda daha da etkin olması gerektiği fikrini savunur.

https://teamdanismanlik.com/wp-content/uploads/2023/10/HEADER-1-PARAGRAF-4-min-scaled.jpg

TEAM CONSULTING, Dış Ticaret’e gerek ülkemiz ekonomisinin sağlıklı büyümesi, gerekse lokal firmalarımızın iş potansiyelinin artması açısından daha da fazla önem verilmesi gerektiği düşüncesindedir. Bu sebeple hedef ülkeler/bölgeler belirlenerek bu coğrafyalarda ekonomik olmak kaydı ile birimler oluşturulmasını veya yerel organizasyonlar ile işbirliği yapılması fikrini desteklemektedir.

Sosyal Team Consulting
Sosyal Medya
Avantage
Headquarters
Visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea sharing installed base portals.
Our locations
Where to find us?
https://teamdanismanlik.com/wp-content/uploads/2020/04/img-footer-map.png
Get in touch
Avantage Social links
Taking seamless key performance indicators offline to maximise the long tail.

Copyright 2023 – Tüm hakları saklıdır.

Copyright 2023 – Tüm hakları saklıdır.